پرش لینک ها
هدیه ولنتاین

بهترین هدیه برای ولنتاین چیست؟

اگر بخواهیم به فلسفه روز ولنتاین دقیقتر شویم باید بگوییم که روز مهر و محبت بین عشاق در تقویم میلادی است. ولنتاین یا valentine day که نام آن از کشیش والنتین در کلیسای کاتولیک مسیحیت گرفته شده است. در فرهنگ مسیحیت عشاق این روز را با رفتن به کلیسا و شاخه گل به یکدیگر تبریک می گویند و گرامی میدارند.

اصل ماجرا و فرهنگ ولنتاین به این موضوعی که گفته شد خلاصه می شود اما در تاریخ همه چیز دستخوش تغییر و تحریف است که ولنتاین نیز از این قضیه مستثنی نیست.

از چندی پیش در بسیاری از کشورهای جهان فرهنگ هدیه خرس عروسکی در روز ولنتاین باب شد و رفته رفته این موضوع به ایران هم رسید تا به امروز که در بهمن ماه خرس قرمز عروسکی در دست اکثر مردم دیده می شود. عده ای علاوه بر این هدیه به دنبال شکلات هستند تا به شخص مورد علاقه خود هدیه دهند.

روز ولنتاین در 12 فوریه مصادف با 25 بهمن ماه در ایران است که جوانان شور و شوق بسیاری در این روز دارند، هر چند که در تاریخ ایران روز عشاق روز سپندارمزگان نامگذاری شده که چند روز بعد از ولنتاین می باشد اما در ایران برای این روز رویداد خاصی نیست و به ان پرداخته نشده است.

اما موضوعی که امروز به آن می پردازیم این است که هدایای روز ولنتاین واقعا خسته کننده شده و دیگر جذابیتی ندارند. درست است که اصول هدیه دادن به یاد هم بودن است و هدیه باید ماندگاری بالایی داشته باشد. اما از آنجایی که سنت ولنتاین هم با تغییراتی همراه بوده بهتر است ما نیز با این تغییرات همراه باشیم.

 

بهترین هدیه برای ولنتاین چیست؟

هدیه متفاوت برای ولنتاین

هر سال گل، شکلات و خرس عروسکی قرمز از جذابیت روز ولنتاین کم می کند بهتر است به قول معروف کمی آپدیت بود. بیایید امسال هدیه ای خاص و متفاوت به هم هدیه بدهیم تا هم در ذهن ما و مخاطبمان برای همیشه باقی بماند. هدیه ای که با نگاه کردن به آن بیاد روز قشنگ ولنتاین باشیم و این حس خوب برای همیشه پایدار بماند.

گروه طراحی و ایده پردازی امسال پیشنهاد بسیار جالب و وسوسه برانگیزی را برای شما دارد، پیشنهادی که بدون شک حس زیبای سر ذوق آمدن را به دنبال دارد.

حتما به دنبال این هستید که شخص مورد علاقتان را سوپرایز کنید و شاید مدت هاست به دنبال اجرای این ایده هستید. امسال با خرید آباژور 3 بعدی می توانید به هدف خود برسید.آباژور 3 بعدی یا آباژور 3d وسیله ای دکوری و تزئینی است که بسیار برای هدیه دادن در چنین روزی مناسب می باشد پرا که این یک آباژور معمولی نیست و می تواند طرحی از شما و شخص مورد علاقتان را داشته باشد.

نحوه کار آباژور 3 بعدی به این صورت است که عکس دلخواه شما بر روی صفحه ای از جنس پلکسی با برش لیزری حک می شود و در پایه ی چوبی قرار می گیرد، نوری که از پایه به سمت صفحه طراحی شده تابیده می شود باعث ایجاد تصویر جالب و آرامش بخشی می شود که در 16 نوع رنگ دیده می شود.

می توانید نمونه کارهای بیشتر آباژور 3d  را در سایت abajor3d.com  مشاهده کنید و سفارش خود را برای روز ولنتاین ثبت کنید.

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید