پرش لینک ها

بالبینگ چیست؟

بالبینگ ها که به نام های آباژور یا چراغ خواب های سه بعدی شناخته میشوند از جدیدترین و خلاقانه ترین نوع محصولات دکوراتیو هستند که مورد استفاده ما قرار میگیرند. در واقع اون ها رو میتونیم نوعی تندیس یا تندیس چهره در نظر بگیریم که از یک پایه نوری و یک صفحه شفاف (پلکسی) ساخته شده اند.نوعی از بالبینگ ها که تحت عنوان بالبینگ های سه بعدی عرضه میشوند نیز نوع جدیدی از چراغ خواب ها هستند که به صورت دوبعدی طراحی و اجرا میشوند ولی در چشم بیننده به صورت سه بعدی دیده میشوند اما بیننده اون ها رو به صورت سه بعدی میبینه.برای ساخت بالبینگ ها از صفحه های نشکن پلکسی وبرای نور پردازی از LED SMD  با قابلیت تغیر رنگ استفاده میشه. طزحی که بر روی پلکسی زده میشه با دستگاه لیزر اجرا میشه.

“گروه طراحی و ایده پردازی آباژورهای 3بُعدی “

www.abajor3d.com

 تفاوت بالبینگ ها با آباژورهای معمولی

تفاوت اصلی بالبینگ با آباژور اینه که شما نور مستقیم رو مشاهده نمیکنید در واقع بعد از خوردن نور به صفحه حکاکی شده توسط شما قابل مشاهده است.

بالبینگ ها انواع مختلفی دارن که میتونیم  که همونطور که در بالا اشاره شد مدل اولیه آن ها حالت سه بعدی دارن.

از انواع دیگه بالبینگ ها میتونیم به بالبینگ های چهره اشاره کنیم که از محبوبیت خاصی برخوردار هستند چرا که هر عکس با کیفیت از شما و یا کسانی که دوستشون دارید رو میتونید برای تبدیل به یک بالبینگ چهره سفارش بدید.

بالبینگ  چهره برای هدیه دادن گزینه مناسبیه چرا که هم طرف مقابل رو شگفت زده میکنه هم یه هدیه متفاوتیه. گروه طراحی و ایده پردازی آباژور های سه بعدی برای اولین بار این محصول رو تحت عنوان آباژور های سه بعدی معرفی کرد.

 

بالبینگ

مهمترین ویژگی این نوع از بالبینگ ها اینه که امکان طراحی هر نوع طرحی که مشتری سفارش بده رو دارن و همچنین میتونیم به عمر مفید و بالا، مصرف برق پایین و تغیر رنگ اون ها در 16 رنگ مختلف و 4 تم رقص نوری که با ریموت کنترل قابل تغییر هستند رو نام ببریم

به طور کلی کیفیت بالبینگ ها در حد زیادی به کیفیت عکس شما بستگی داره و حکاکی روی پلکسی به طور دائمی و بدون تغییر صورت میگیره.همچنین در صورتی که تصمیم به خرید آباژور سه بعدی دارید به کیفیت برش صفحه پلکسی و کیفیت حکاکی بر روی  آن دقت داشته باشید.

گروه طراحی و ایده پردازی آباژور های سه بعدی خیال شمارو از بابت کیفیت آباژور های سه بعدی راحت میکنه و گارانتی مادام العمر رو برای کلیه محصولاتش در نظر گرفته؛ پس خیالت از این بابت راحت.

پیام بگذارید

🍪 این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
مشاهده
بکشید